Anna Grocholsky
Vedoucí oddělení pro komercializaci a inovaci, Macquarie University, Sydney, Austrálie
Název příspěvku: Výzkumníci podvědomě komercializují; s inspirujícím, empatickým a expertním CTT
Anna Grocholsky Anna, jako ředitelka komercializace a inovací, je úspěšný stratég, vyjednavač a specialista na duševní vlastnictví. Anna absolvovala Harvard Business School, je patentovým právníkem, a je jedním z mála Australanů, kteří jsou certifikovaným licenčním profesionálem a registrovaným profesionálem transferu technologií.
Poté, co se úspěšně specializovala na vývoj produktů v A Goninan & Co, Email Limited a James Hardie Industries Ltd., přijala roli na Univerzitě v Sydney v oblasti rozvoje podnikání a IP managementu. V roce 2011 Anna založila vlastní prosperující firmu v oblasti IP a komercializace.


Oddělení pro komercializaci a inovaci, Macquarie University

Jako jedna z předních australských výzkumných kapacit spojuje Macquarie University nejlepší mozky v průmyslu, výzkumu a akademickém prostředí. S týmem odborníků, nejmodernějšími zařízeními a schopností vytvářet vlivná propojení pomáhají zákazníkům získat konkurenční výhodu na trhu. Tým pro komercializaci a inovaci na Macquarie University identifikuje a komercializuje nové technologie vyvinuté vědci, aby z toho mohl těžit obchod, průmysl a komunita.
ter start -->