Mgr. JANA DAŇKOVÁ, M.Sc., MBA
Centrum pro transfer technologií, Masarykova univerzita, Brno, Česká republika
Název příspěvku: Ochranná známka „Testováno v Antarktidě“
>Mgr. JANA DAŇKOVÁ, M.Sc., MBA Jana Daňková pracuje jako business development manažerka v Centru pro transfer technologií na Masarykově univerzitě. Jejími klíčovými kompetencemi jsou business development, strategie komercializace duševního vlastnictví a vyjednávání licenčních kontraktů.
Ve svém příspěvku se věnuje ochranné známce „Testováno v Antarktidě“, kterou může Masarykova univerzita udělit technologiím či výrobkům, které byly testovány a obstály v extrémních podmínkách na České vědecké stanici J. G. Mendela na ostrově Jamese Rosse na Antarktidě, což představuje pozitivní přinos pro konkrétní výrobek nebo technologii a jeho prodej.


Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity (CTT MU) bylo založeno v roce 2005 s posláním podporovat uplatnění výsledků vědy a výzkumu v praxi, budovat mosty mezi akademickou a soukromou sférou, nastavovat podmínky pro transfer technologií a znalostí, chránit a spravovat duševní vlastnictví MU a poskytovat vědcům i firmám profesionální podporu a servis ve všech souvisejících oblastech.
ter start -->